Şehr-i Sefa Konakları hemen teslim

İstanbul ilinin Üsküdar ilçesinde Şehr-i Sefa Konakları projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Akyol Grup firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede bulunan konutlar dört blokta inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje toplamda 5 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Şehr-i Sefa Konakları projesi bünyesinde 80 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Ferah Mahallesi’nde inşa edildi. Şehr-i Sefa Konakları projesi Çamlıca’da yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar altı farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Şehr-i Sefa Konakları projesinde bulunan konutlar 2+1’den 7+1’e kadar değişiklik gösterecek şekilde inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 80 metrekare ile 400 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Şehr-i Sefa Konakları projesindeki konutların fiyatları 960 bin TL’den başlıyor. Bahsi geçen projedeki konutların en yüksek fiyatı ise 5 milyon 600 bin TL olarak belirlendi.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0216 316 13 88

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın