Pazar, Eylül 24, 2023
Emlak HaberleriManşet Haberleri

Şehr-i Lokman Suites Safran Eylül 2022’de teslimleri başlıyor

Şehr-i Lokman Suites Safran konut projesi ile huzuru daima hissedeceğiniz muhteşem bir yaşam alanı sunmaktadır. Projenin konumu Kayseri’nin Kocasinan İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje İBF Doğan İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Tek blok üzerinde 54 adet daire ve 4 adet ticari ünite bulunmaktadır. Bu daireler 2 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

İBF Doğan İnşaat güvencesi ile yükselen proje tek blok üzerinde inşa edilmektedir. Site içerisinde 54 adet ve 4 adet ticari ünite olmak üzere toplam 58 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Söz konusu daireler 2 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için açık otopark alanı mevcuttur. Ayrıca toplantı salonu ile çocuk oyun alanı gibi aktivite alanları bulunmaktadır. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca konutlar merkezi ısıtma sistemine sahiptir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Mutfak içerisinde ankastre mutfak seti bulunmaktadır. Dairelerde oda büyüklüğünde balkonlar yer almaktadır. Mutfak ve odalarda geniş manzara panoramik görüş sağlayan pencereler kullanılmıştır. Ayrıca banyoların içerisinde Hilton lavabo ve duşakabin yer almaktadır. Bunun yanı sıra tüm odalarda ahşap parke uygulaması yapılmaktadır. Antre, mutfak, balkon, banyo, lavabo ve tuvaletlerde granit ve seramik uygulaması yapılmaktadır.

Şehr-i Lokman Suites Safran konumu hakkında

Proje, Kayseri’nin Kocasinan İlçesi Şeker Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı, Kayseri Şehir Hastanesi karşısında yer almaktadır. Çevresinde marketler, sosyal alanlar, okullar, cami, park ve yeşil alanlar bulunmaktadır. Ayrıca Nuh Naci Yazgan Üniversitesi, Şehir Terminali, Kumsall AVM yakın konumdadır. Bunun yanı sıra otobüs durakları ve tramvay durakları yanı başında yer almaktadır.

Şehr-i Lokman Suites Safran fiyatı ne kadar?

Şehr-i Lokman Suites Safran projesi 2022 yılının eylül ayında teslim edilmesi planlanmaktadır. Brüt 125 metrekare büyüklüğe sahip 2 artı 1 dairelerin fiyatı 1.070.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 444 91 38 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…