Seba İnşaat Seba Carina Evleri’ne başladı

Seba İnşaat, 21 yılda İstanbul ve Bodrum’da iki binden fazla konut, ofis, iş merkezi, otel ve sinema projesine imza attı.

2015’te Ayazağa’da Seba Office Boulevard projesine başlayan Seba İnşaat, 4 yıl aradan sonra bu sefer Sarıyer’e ‘Seba Carina Evleri’yle dönüş yaptı. Şirket Tarabya Ferahevler’de 38 daireden oluşan ‘Seba Carina Evleri’ne başladı.

Önümüzdeki ay ise Bodrum Gündoğan’da 26 ikiz villadan oluşacak ‘Seba Manolya Evleri’ne start vermeye hazırlanıyor. Şirketin, ayrıca Dolapdere ve Karaköy’de otel projeleri devam ediyor.

Cendere’ye ofis

Seba Office Boulevard, Seba İnşaat ile Index Grup şirketi Teklos AŞ ortaklığı ile Kağıthane Cendere’de inşa ediliyor. 5 bloklu projede 188 ofis, 3 restoran ve 13 dükkan bulunuyor.

Seba Office Boulevard ne zaman teslim edilecek?

200 milyon dolarlık yatırım değerine sahip Seba Office Boulevard projesinin Haziran 2017’de tamamlanması hedefleniyor.

Seba Office Boulevard projesinde her kata ait ortak toplantı odaları, sekreteryalar ile ortak açık kat bahçeleri, sosyal alanlar, süs havuzları yer alıyor.

Sarıyer İstinye Mahallesi’nde 4 yü önce Seba Vista Evleri’ne imza atan şirket, bu sefer Tarabya Ferahevler’de Carina Evleri’ne başladı.

Seba Carina Evleri ne zaman teslim edilecek?

10 blokta 38 daireden oluşan Seba Carina Evleri’nin Ağustos 2017’de teslim edilmesi planlanıyor. Seba Carina Evleri projesinde açık ve kapalı yüzme havuzu, fıtness center, çocuk parkı gibi sosyal donatı alanları yer alıyor.

Seba Manolya Evleri

Bodrum’a villalar Bodrum Gündoğan’da yer alan Seba Manolya Evleri ise 13 blokta 26 ikiz villadan meydana geliyor.

Seba Manolya Evleri ne zaman teslim edilecek?

Seba Manolya Evleri projesinin Mayıs 2017’de teslim edilmesi planlanıyor. Seba Manolya’nın sosyal olanakları arasında açık yüzme havuzu ve çocuk parkı gibi alanlar bulunuyor.