Sea & Marine Bursa’da yükseldi

Bursa ilinin Mudanya ilçesinde Sea & Marine projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Birel İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 17 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Proje bünyesinde 72 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Sea & Marine projesinde bulunan konutlar 4+1 ve 5+2 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 180 metrekare ile 370 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Yeni Caddesi’nde inşa edildi. Sea & Marine projesi Halitpaşa Mahallesi’nde yer alıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Sea & Marine projesindeki 4+1 konutların fiyatları 700 bin TL olarak belirlendi. Projede yer alan 5+2 konutlar ise 980 bin TL ile 1 milyon 250 bin TL arasındaki fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0224 544 16 16

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın