Sayfiye’den daireni şimdi al, peşinatını seneye öde

Ronesans Konut SayfiyeRönesans Konut’un İstanbul’daki ilk projesi “Sayfiye”de “Şimdi Al, Seneye Öde” kampanyası 25 Ağustos’a kadar devam ediyor. Daire fiyatlarının 257.000 TL ile 698.000 bin TL arasında değiştiği Sayfiye’den Ağustos boyunca ev satın alanlar, peşinatlarını 1 yıl sonra ödeyebilecekler.

Rönesans Konut’un İstanbul’daki ilk projesi “Sayfiye”de Ağustos ayına özel “Şimdi Al, Seneye Öde” kampanyası başladı. 25 Ağustos’a kadar Sayfiye’den ev alacak olanlar, yüzde 25 yerine sadece yüzde 1 peşinat verecek ve kalan yüzde 24 peşinatı da 1 yıl sonra ödeyecekler. Peşinat ödemesi haricinde kalan kısım içinse anlaşmalı bankalardan konut kredi kullanılabilecekler. Üstelik, 15 ay gibi kısa bir sürede evlerini teslim alabilecekler. Kaba inşaatının %70’ ının tamamlanandığı projede çalışmalar hızla devam ediyor.

1,5+1; 2,5+1; bahçeli dubleks, kat bahçeli dubleks ve teraslı olmak üzere farklı ve çok seçenekli daire büyüklükleriyle yoğun ilgi gören ve satışa çıktığından bu yana kısa sürede yüzde 65’inden fazla dairenin satıldığı Sayfiye’de daire fiyatları ise 257 bin tl ile 698 bin TL arasında değişiyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın