Sasalı Villaları Çiğli’de yükseliyor

Onag Yapı firmasının imzası ile Sasalı Villaları projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje İzmir iline bağlı Çiğli ilçesinde yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin teslimlerinin bu yıl içerisinde gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Tamamı villalardan oluşan proje toplamda 12 bin 500 metrekarelik arsa alanında yükseliyor. Proje birbirinden bağımsız 21 villadan meydana geliyor. Müstakil olarak tasarlanan villalar, alıcılara sıcak ve konforlu bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Bahsi geçen projede yer alan konutlar müstakil villalar olarak inşa ediliyor. Projede bulunan konutların 300 metrekarelik kullanım alanları bulunuyor. Sasalı Villaları projesinde bulunan konutlarda, her villanın kendine özel bahçesi mevcut. Bu bahçeler 155 metrekare olarak tasarlandı.

Proje kapsamında açık yüzme havuzu ve sauna gibi sosyal aktivite alanları da hayata geçiriliyor. Projede yer alan konutların korumaları güvenlik ve kameralı güvenlik sayesinde sağlanıyor. Sasalı Villaları projesinde her villaya özel iki araçlık açık otopark alanı bulunuyor.

Projede yer alan konutlar nerede yükseliyor?

Proje isminden de anlaşılacağı gibi Sasalı’da bulunuyor. Sasalı Villaları projesi İzmir şehrine bağlı olan Çiğli ilçesinde yaşama kazandırılıyor. Bahsi geçen villalar Sasalı Merkez Mahallesi’nde yer alıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Sasalı Villaları projesinde bulunan konutlar 2 milyon 200 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların satışları tüm hızıyla devam ediyor.

Bahsi geçen projede yer alan konutların çalışmalarının 2019 yılının Eylül ayı içerisinde tamamlanması planlanıyor. Konut projesinin çalışmalarının tamamlanmasının ardından da projede yer almakta olan villaların alıcılarına teslim edilmesi planlanmakta. Proje ile ilgili bilgi almak veya merak ettiklerinizi sormak isterseniz 444 6 624 numaralı telefon hattından yapımcı firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir