Sarphan Finans Park'ta 215 bin TL'ye

Toki iştiraki Emlak Konut GYO ve Sarp Group ile diğer bir Toki iştiraki Emlak Pazarlama İnşaat Proje yönetimi tarafından hayata geçirilen, Avrupa Gayrimenkul Ödülleri Karma Kullanım Kategorisi Ödülü sahibi proje, ve modern çizgilerinin yanı sıra stratejik konumuyla hem finans sektöründeki firmaların hem de rahat ve seçkin bir yaşam arayanların ilgisini çekiyor.

Sarphan Finans Park projesi, 184 bin metrekare inşaat alanına sahip, 347 konut, 123 ofis, 53 dükkan ve 5 yıldızlı bir otelden oluşuyor. Projede rezidans bloğu 53 kat, otel bloğu 20 kat ve ofis bloğu 12 kat olarak inşaa edilirken tüm blokların altında alışveriş merkezi de yer alıyor. Yaklaşık 500 milyon liralık yatırım değerine sahip projenin 2014 yılında tamamlanması planlanıyor. Projenin 53 katlı bloğunda yer alacak Sarphan Finans Park Rezidans’ın her katında kat bahçelerinin yer aldığı stüdyodan 3+1’e kadar daire seçenekleri bulunuyor. Projede daire fiyatları ise 40 metrekare stüdyolar da 215 bin lira ile 250 bin lira, 62 ile 65 metrekare arasındaki 1+1 daireler, 320 bin lira ile 390 bin lira, 98 ile 140 metrekare arasındaki 2+1 daireler 555 bin lira ile 750 bin lira, 118 ile 173 metrekare arasındaki 3+1 daireler ise 710 bin lira ile 870 bin lira arasında değişiklik gösteriyor. 120 aya kadar yüzde 1.01 faiz oranıyla vade yapılan Sarphan Finans Park projesinde peşin alımlarda ise yüzde 3 oranında indirim fırsatı sunuluyor.

Sarphan Finans Park Rezidans, gökyüzüne uzanan 50 katı ile girişten itibaren insanı büyüleyen tasarımı ve kat bahçeleriyle sizi hayallerinizle buluşturuyor. Her türlü ihtiyaca cevap veren, ince bir zevkle tasarlanmış 3+1, 2+1, 1+1 ve stüdyo tipi daireler ve ayrıcalıklarıyla arzu eden herkese modern, konforlu ve seçkin bir yaşam alanı sunuyor.

Toplam 20 katta hizmet verecek Sarphan Finans Park Hotel’de, misafirlerimize 5 yıldızlı hizmet sunabilmek için gereken her şey mevcut. Her köşesine yangın yönetmeliğine göre spinkler yangın söndürme sistemi kurulacak olan otelde, 1. sınıf restoran, kahvaltı salonu ve cafe, sizlere lezzetleri anlar yaşatırken, serinlemek isteyenlerin buluşma noktası kapalı ve açık havuzlar, havuz başında içeceklerini yudumlamak isteyenlerinse Havuz Cafe olacak.
Sarphan Finans Park Hotel binasının tepesinde, deniz seviyesinden 136 m yükseklikte bulunan helikopter pisti, seçkin konuklarımızın her türlü ihtiyacına cevap verecek ve muhteşem bir kuşbakışı İstanbul turunun başlangıç noktası olacak.

Sarphan Finans Park Ofis, Merkez Bankası, Ziraat Bankası, Halk Bankası ve Vakıfbank’ın merkezlerinin yanı sıra Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu ve Sermaye Piyasası Kurulunun Ataşehir’e taşınmasıyla ekonominin kalbi olacak.
Sarphan Finans Park Ofis binasında hizmete sunulacak 3 adet panoramik asansör, katlar arasında yolculuk yapanlara aynı zamanda muhteşem bir manzara izleme fırsatı sunarken, ön ve yan cephelere bakan ofislerde bulunan teraslar, çalışırken verilen molaları daha da keyifli hale getirecek.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın