Sapphire Hill’de 36 ay sıfır faiz

İstanbul iline bağlı bulunan Kurtköy ilçesinde Sapphire Hill projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Hane Konut ve Balkan İnşaat firmalarının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin önümüzdeki yıllar içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje beş bloktan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa edilmekte olan konutlar toplamda 13 bin metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Sapphire Hill projesi bünyesinde 336 adet konut ve 20 adet ticari ünite barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Sapphire Hill projesinde bulunan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak yaşama kazandırılıyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri ise 56 metrekare ile 315 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Sapphire Hill projesinde bulunan 1+1 konutlar 284 bin TL ile 410 bin TL arasında değişen fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 400 bin TL ile 577 bin TL arasında değişiyor. Projede yer alan 3+1 daire tipindeki konutlar ise 620 bin TL ile 985 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Sapphire Hill projesinde bulunan konutlar için yüzde 15 peşinatın ardından yüzde 10’luk iki ara ödeme ile birlikte 36 aya kadar sıfır faiz ile vadelendirme mümkün. Aynı zamanda projede uygun faiz oranları ile 84 aya kadar taksitlendirme fırsatı sunulmakta.

Bahsi geçen konutların 2023 yılının Aralık ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0216 378 65 65

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın