Sapphire Gaziantep’de 24 ay faizsiz ödeme

Sapphire Gaziantep, Gaziantep’in Şehitkamil ilçesinin, en değerli yeri olan İbrahimli Mahallesi’nde yükselen Sevinçli İnşaatın hayata geçirdiği bir proje.

Mimarisiyle de örnek olarak gösterilecek bir yapı olarak yerini alan Sapphire Gaziantep Konutları, şehrin göbeğinde konut sakinlerinin sessizliği ve hareketi aynı anda yaşayacağı bir proje olacak.

17 katlı, 3 bloktan meydana gelen, Sapphire Gaziantep’de, tek tip 4+1 daireler yer alıyor. Dairelerin genişliği, 230, 260 ve 300 metrekare olarak farklılık gösteriyor. Proje, blokların her katında tek daire olacak şekilde hazırlanıyor.

Sapphire Gaziantep Konutları, sosyal imkanları ile de göz dolduruyor; Kapalı Otopark, Sauna, Buhar Odası, Hamam, Çocuk Oyun Alanları ve Kapalı Yüzme Havuzu gibi. daha bir çok seçenekleri bulunuyor.

2020’nin Mart ayında teslim edilmesi için çalışmalar son hız  devam ediyor, proje tamamlandıktan sonra alıcılarına kazandıracağı öngörülüyor.

Sapphire Gaziantep projesinin fiyatları 900 bin TL ile 1200 Bin TL arası değişiklik gösteriyor. Sapphire Gaziantep’de, konutlar teslim edilene kadar;  yüzde 30 peşinat ile kalan kısım için 24 ay faizsiz taksitlendirme yapılıyor.

Telefon: 0 342 360 99 99

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın