Sahil yolu Büyükyalı’dan geçiyor

Emlak Konut GYO güvencesi, Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığı tarafından İstanbul, Kazlıçeşme sahil bandında hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul projesini 30 kilometrelik sahil şeridine bağlayan köprünün ilk etabı tamamlandı.

İlk etap köprünün tamamlanması ile bölgede trafik akışı da başlamış oldu. Köprünün üzeri bir kent meydanı olarak tasarlanırken, meydan niteliği taşıyan yaşam alanı, Büyükyalı İstanbul projesindeki sosyal yaşamı ve alışveriş caddesini, deniz ve sahil yoluyla entegre olacak.

Büyükyalı İstanbul projesindeki taahhütlerini bir bir yerine getirmenin ve projeyi her anlamda çok daha farklı bir noktaya taşımanın gururunu yaşadıklarını belirten Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, “Günümüzde, özellikle İstanbul’da, zaman en değerli hazine… Kennedy Caddesi ile direkt bağlantımız sayesinde sakinlerimiz ve misafirlerimiz, Büyükyalı projesinin otoparkına doğrudan, zahmetsizce ulaşabiliyor. Otoparktan çıkıldığı anda da aynı şekilde Kenndy Caddesi’ne bağlanmak mümkün. Diğer taraftan, köprümüzün üzeri bir kent meydanı olarak tasarlandı. Bu meydan, Büyükyalı İstanbul projesindeki sosyal yaşamı ve alışveriş caddesini, deniz ve sahil yoluyla entegre edecek. Köprümüz sayesinde birkaç adımla sahil yoluna ulaşan Büyükyalı sakinleri ve ziyaretçileri, 30 kilometrelik sahil yolunda, yürüyüşten bisiklete birçok sporu keyifle yapabilecek” diye konuştu.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın