S Life Ekspres Bahçelievler’de yükseliyor

İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde, Siyapı İnşaat ve Sak Group imzasıyla hayata geçirilen S Life Ekspres konut projesi, toplam 8 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

184 adet konut ve 13 adet dükkândan meydana gelen karma projede; 1+1 tipte, 2+1 tipte ve 3+1 tipte daire seçenekleri yer alıyor. Haziran 2019 tarihinde sahiplerine teslim edilmesi planlanan konut projesindeki dairelerin büyüklükleri, 63 metrekare ila 181 metrekare arasında değişiyor.

S Life Ekspres konut projesi fiyat bilgisi

Konut projesindeki 1+1 tipteki daireler 451 bin TL’den başlayan fiyatlarla, 2+1 tipteki daireler 785 bin TL’den başlayan fiyatlarla ve 3+1 tipteki daireler ise 1 milyon 230 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Konut projesinde yüzde 20 peşinat ile 6 ay sonra İş Bankası’ndan yüzde 80’lik kredi kullanabilmek mümkün. Ayrıca yüzde 25 peşinat vererek 36 ay 0 faizlik şirket içi vadelendirme de yapılabiliyor.

S Life Ekspres konut projesi sosyal donatı özellikleri

Konut projesinde birçok sosyal donatı olanağı var. Projede kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi, market, kafe, eczane, kuaför, market, pastane, kırtasiye, güvenlik, kameralı güvenlik ve kapalı otopark gibi çok sayıda sosyal donatı özelliği yer alıyor.

Asansörlü konut projesinde, jakuzi de mevcut. Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış durumdaki konut projesi, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde hayata geçiriliyor.

Konut projesi nerede yükseliyor?

Toplam 2 adet bloktan meydana gelen karma proje, oldukça merkezi bir konuma sahip durumda bulunuyor. Basın Ekspres yolu üzerinde hayata geçirilen konut projesi, toplu taşıma olanaklarına da yakın bir noktada yer alıyor.

S Life Ekspres konut projesi, Yenibosna Merkez Mah., Basın Ekspres Yolu, Çınar Cad. No: 15 Bahçelievler/İstanbul adresinde inşa ediliyor.

Konut projesi ile ilgili detaylı bilgilere 0212 653 49 49 numaralı telefonu arayarak ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın