emlakbulten.com

Rüyakent Seferihisar hemen teslim

İzmir şehrine bağlı bulunan Seferihisar ilçesinde Rüyakent Seferihisar projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Sönmezoğlu Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 7 bin 200 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Rüyakent Seferihisar projesi bünyesinde 79 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Rüyakent Seferihisar projesinde bulunan konutlar 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 138 metrekare olarak tasarlandı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Düzce Mahallesi’nde inşa edildi. Rüyakent Seferihisar projesi konum olarak da ilgi gören bir lokasyonda yer alıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Rüyakent Seferihisar projesindeki konutların fiyatları 380 bin TL ile 400 bin TL arasında değişiyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0232 782 65 65