Rumeli Hill hemen teslim

Bursa ilinin Nilüfer ilçesinde Rumeli Hill projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Çelebi Group imzası ile inşa edilmiş durumda. Yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekleyen projesi modern mimarisi ile bulunduğu bölgede dikkat çekiyor.

Proje toplamda 5 bin metrekarelik arsa alanında yükselmiş durumda. Bahsi geçen proje iki bloktan meydana gelecek şekilde tasarlandı. Projede yer alan bloklar zemin + 5 katlı olarak hayata geçirildi.

Projede yer alan daireler nerede inşa edildi?

Projede yer alan daireler Balkan Mahallesi, Orhangazi Sokak’ta konumlandırılmış durumda. Rumeli Hill projesinde yer alan konutlar merkezi lokasyonu ile dikkat çekiyor. Proje, hastane, alışveriş merkezleri, üniversite ve toplu ulaşıma yakın olarak inşa edildi.

Projede yer alan dairelerin özellikleri neler?

Butik bir proje olarak hayata geçirilmiş olan Rumeli Hill projesi bünyesinde 36 konut barındıracak şekilde tasarlandı. Projede yer alan konutların tümü aynı daire tipinde ve aynı büyüklüğe sahip olacak şekilde planlandı. İnşa edilmiş olan konutların tümü 3+1 daire tipinden meydana geliyor. Projede bulunan 3+1 konutların büyüklükleri brüt 150 metrekare, net ise 135 metrekare olarak tasarlandı.

Projede yer alan donatılar nelerdir?

Mimarisi ve konumu itibariyle dikkat çektiğini belirttiğimiz proje, alıcılarına sunduğu olanaklar ile de ilgi görüyor. Rumeli Hill projesi kapsamında birçok sosyal donatı hayata geçirilmiş durumda. Proje kapsamında site sakinleri için açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, yürüyüş parkuru, masa tenisi gibi sosyal aktivite alanları mevcut. Ayrıca, site içerisinde kameralı güvenlik, açık otopark ve güvenlik gibi donatılar da bulunuyor.

Projede yer alan konutların tümü hemen teslim durumunda. Konutlar ile ilgili sormak istediğiniz bir konu olursa 0224 441 11 10 numaralı telefon hattını arayabilir, daireler veya proje ile ilgili dilediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın