Rotana İstanbul ödeme seçenekleri

İstanbul’un Anadolu yakasındaki Kartal ilçesinde, Önkollar Avaji inşaat şirketi tarafından inşa edilen Rotana İstanbul konut projesi, toplam 3 bin 80 metrekare arsa alanı üzerinde yer alıyor.

2 bloktan oluşan projede, 112 adet daire ve 11 adet de ticari ünite mevcut durumda. Projede 2+1 tipte, 3+1 tipte, 4+1 tipte ve 4+2 tipte daire seçenekleri yer alıyor. Projede ayrıca dubleks konutlar da var. Konut projesindeki 2+1 ve 3+1 daireler brüt 119,59 metrekare, 4+1 dubleksler brüt 177,35 metrekare, 4+2 loftlar ise brüt 201,64 metrekare büyüklüklerde alıcıya sunuluyor.

Konut projesi sahiplerine hemen teslim edilebiliyor.

Rotana İstanbul konut projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki 2+1 tipteki daireler 700 bin TL’den başlayan fiyatlarla, 3+1 tipteki daireler 700 bin TL’den başlayan fiyatlarla ve 4+1 tipteki daireler ise 1 milyon 200 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcıya sunuluyor.

Projede peşin alımlarda yüzde 25 indirim olanağından yararlanılıyor. Yüzde 50 peşinat vererek kalanı için 60 ay vade farksız taksit yapılabiliyor.

Rotana İstanbul konut projesi sosyal donatı olanakları

Konut projesinde birçok sosyal donatı olanağı mevcut durumda bulunuyor. Projede güvenlik, kapalı otopark, cam tavanlı yüzme havuzu, çocuk parkı ve kafeterya gibi çok sayıda sosyal donatı özelliği yer alıyor.

Ankastre beyaz eşyalarla donatılmış durumdaki konut projesinde merkezi ısıtma sistemi tercih ediliyor. Jeneratörlü konut projesinin yüzde 55’i yeşil alanlara ayrılmış bulunuyor.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde hayata geçirilen konut projesinde yapı denetimi ve zemin etüdü yapıldı.

Konut projesinin konumu neresi?

Deniz manzaralı olan konut projesi, oldukça merkezi bir konumda hayata geçiriliyor. Proje, Sabiha Gökçen Havalimanı’na çok yakın noktada yükseliyor. Konut projesi, E-5 karayoluna ve Soğanlık metro istasyonuna da sadece birkaç dakikalık uzaklıkta inşa ediliyor.

Rotana İstanbul konut projesi, Cevizli Mah. Çanakkale Cad. Özmen Sok. No: 10 Kartal/İstanbul adresinde hayata geçiriliyor.

Proje ile ilgili bilgilere 444 91 52 numaralı telefondan ulaşabilmek mümkün.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın