Rota Aydınoğlu Küçükyalı’da 60 ay sıfır faizle

İstanbul, Maltepe’de Aydınoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Rota Aydınoğlu Maltepe projesinde sıfır faizle daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

9 bin metrekare yüzölçümlü arazi alanı üzerinde yükselen Rota Aydınoğlu Maltepe projesinde 6 blokta 439 ailenin yaşayacağı toplam 439 adet konut inşa ediliyor.

Her aile yapısı düşünülerek tasarlanan 1+1, 2+1, 3+1, 3+2, 4+2 tipindeki dairelerden biri mutlaka sizde hitap edecektir. Konutların büyüklükleri ise 54 metrekare ile 162 metrekare arasında projelendirildi.

Rota Aydınoğlu Maltepe projesinden daire sahibi olmayı düşünenler için 60 aylık taksitlerle ve faiz olmadan ödeme fırsatı sunuluyor.

Bir çok projede olduğu gibi Rota Aydınoğlu Maltepe projesinde de en hızlı şekilde çalışmalara devam ederek en kısa sürede binanın bitirilerek daire sahiplerine teslimlerin yapılması beklenmektedir. Bu doğrultuda düşünüldüğüne Rota Aydınoğlu Maltepe projesinin 2019 yılı son çeyreğinde tamamlanması ve anahtar teslimlerinin yapılması beklenmektedir.

Sahile 5 dakika mesafede yer alan Rota Aydınoğlu Maltepe projesinde 60 ay vade sıfır faiz ve 209 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcısını bekliyor.

Rota Aydınoğlu Maltepe projesinde çocuk oyun alanları, spor salonu, açık otopark, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu gibi alanlar yer almaktadır.

Tel: 444 63 48

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın