Rosa Maltepe sosyal donatıları

İstanbul’un Anadolu yakasındaki Maltepe ilçesinde, Gülpetek İnşaat şirketi tarafından inşa edilen Rosa Maltepe konut projesi, toplam 4 bin 800 metrekare arsa alanı üzerinde yer alıyor.

Proje, 2 blokta toplamda 148 adet daireden oluşuyor. Projede 2+1 tipte, 3+1 tipte ve 4+1 tipte daireler mevcut durumda bulunuyor. Projedeki 2+1 daireler brüt 84, 96, 108, 150 metrekare, 3+1 daireler brüt 142, 210 metrekare, 4+1 daireler ise brüt 280 metrekare büyüklüklerde tasarlandı.

Konut projesi sahiplerine hemen teslim edilebiliyor. Projenin yaklaşık olarak yüzde 70’i satıldı.

Rosa Maltepe konut projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki 2+1 tipteki daireler, 370 bin TL ila 750 bin TL arasında fiyatlarla alıcıya sunuluyor. Konut projesindeki 3+1 tipteki daireler, 880 bin TL ila 1 milyon 300 bin TL arasında fiyatlarla satışa çıkarıldı. Konut projesindeki 4+1 tipteki daireler ise 1 milyon 400 bin TL’den alıcılara sunuldu.

Projede banka kredisi kullanarak konut sahibi olabilmek mümkün.

Rosa Maltepe konut projesi sosyal donatı olanakları

Konut projesinde çok sayıda sosyal donatı özelliği mevcut. Projede açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi, kameralı güvenlik, basketbol sahası, kapalı otopark ve yürüyüş parkuru gibi sosyal donatı olanakları var.

Asansörlü olan konut projesi, ankastre beyaz eşyalarla donatılmış durumda. Merkezi ısıtma sistemiyle ısıtılan konut projesindeki dairelerde ısı pay ölçer de mevcut Projede split klima da yer alıyor.

Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış durumdaki konut projesi, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor. Konut projesinin toplam 3 bin 800 metrekaresi yeşil alanlara ayrılmış durumda.

Konut projesinin konumu neresi?

Konut projesi, çok merkezi bir konumda yer alıyor. Proje, Altayçeşme bölgesinde inşa ediliyor. E-5’e yürüme mesafesinde hayata geçirilen proje; metro, minibüs, otobüs duraklarına da kolay ulaşılabilir bir yerde. Proje, Maltepe Devlet Hastanesi’nin de tam arkasında yükseliyor.

Rosa Maltepe konut projesi, Altayçeşme Mah. Sarıgül Sok. Maltepe/İstanbul adresinde konumlanıyor.

Telefon: 0216 517 88 61