Rinnova İncek hemen teslim

Ankara şehrine bağlı bulunan İncek ilçesinde Rinnova İncek projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Prokar Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede bulunan konutlar birbirinden bağımsız bloklarda inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje toplamda 25 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Rinnova İncek projesi bünyesinde 33 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Rinnova İncek projesinde bulunan konutların büyüklükleri 368,76 metrekare olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje akıllı ev sistemi dahil olmak üzere birçok teknolojik imkan ile hayata geçirildi.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Yeni Mahallesi’nde inşa edildi. Rinnova İncek projesi Akasya Sokak’ta yer alıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Rinnova İncek projesindeki konutların fiyatları 2 milyon 750 bin TL ile 2 milyon 950 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0 312 439 70 33

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın