Resim Modern konut tipleri

İstanbul’un Kağıthane ilçesinde, Ortadoğu Grup firması tarafından inşa edilen Resim Modern konut projesi, toplam 3104 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

3 blokta toplam 335 konuttan meydana gelen projede, 1+1 tipte ve 2+1 tipte konutlar mevcut durumda bulunuyor. Konut projesindeki 1+1 daireler 52 metrekare ile 72 metrekare arasında, 2+1 daireler ise 80 metrekare ile 92 metrekare arasında büyüklüklere sahip.

Konut projesinin Aralık 2019 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Resim Modern konut projesi ödeme planı

Konut projesindeki 1+1 tipteki daireler 284 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Konut projesindeki 2+1 tipteki daireler ise 420 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılara sunulmuş durumda.

Projede yüzde 5 peşinat verip 48 aylık şirket finansmanı sağlayabilme olanağı mevcut. Konut projesinin yaklaşık olarak yüzde 70’i satılmış durumda bulunuyor.

Resim Modern konut projesi sosyal donatı özellikleri

Projede kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, restoran, sinema ve kapalı otopark gibi çok sayıda sosyal donatı olanağı mevcut durumda.

Asansörlü olan konut projesi, ankastre beyaz eşyalarla donatıldı. Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçirilen konut projesinde, yapı denetimi ve zemin etüdü de yapıldı.

Konut projesinin konumu tam olarak neresi?

Konut projesi, oldukça merkezi bir yerde inşa ediliyor. Proje; Beşiktaş-Kağıthane Tüneli’ne 2 kilometre, Mecidiyeköy-Mahmutbey Metro Durağı’na 3 kilometre, E-5’e 1 kilometre, Eminönü-Eyüp-Alibeyköy Tramvay hattına 3 kilometre, Tem Okmeydanı-Hasdal Bağlantı Yolu’na 6 kilometre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 8 kilometre ve Fatih Sultan Köprüsü’ne ise 12 kilometre mesafede hayata geçiriliyor.

Metrobüse 10 dakikalık uzaklıkta yer alan konut projesi, Çağlayan Adliyesi ve Perpa’ya oldukça yakın bir noktada inşa ediliyor. Proje, hastanelere ve AVM’lere de çok yakın bir konumda bulunuyor.

Resim Modern konut projesi, Talatpaşa Mah. Kirazlıyurt Sok. No: 33, 34400 Kağıthane/İstanbul adresinde.

Konut projesi ile ilgili tüm detaylı bilgilere 0212 296 01 03 numaralı telefonu arayıp ulaşılabiliyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın