Renova Evleri fiyatları

İstanbul’un Anadolu yakasındaki Ümraniye ilçesinde, İsmailoğlu Yapı şirketi tarafından inşa edilen Renova Evleri konut projesi, toplam 4 bin 869 metrekare arsa alanı üzerinde bulunuyor.

Konut projesinde toplam 140 adet daire mevcut durumda. 4 bloktan oluşan projedeki blokların hepsi 9’ar katlı olarak tasarlandı. Konut projesinde 2+1, 3+1 ve 5+1 teraslı dubleks daire seçenekleri var. Projedeki 2+1’ler 105 metrekareden başlayan büyüklüklerde, 3+1’ler 145 metrekareden başlayan büyüklüklerde ve 5+1 daireler ise 249 metrekareden başlaya büyüklüklerde alıcıya sunuluyor.

Konut projesi, sahiplerine hemen teslim edilebiliyor.

Renova Evleri konut projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki 21’ler 404 bin TL’den başlayan fiyatlarla, 3+1’ler 562 bin TL’den başlayan fiyatlarla ve 5+1 daireler ise 1 milyon 103 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılıyor.

Projede kişiye özel ödeme seçenekleri mevcut Projede banka kredisi kullanarak da konut sahibi olabilme olanağı var.

Renova Evleri konut projesi sosyal donatı olanakları

Projede güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, çocuk oyun alanı, yürüyüş parkuru, kameriye, geniş peyzaj alanları ve kameralı güvenlik gibi birçok sosyal donatı olanağı yer alıyor.

Asansörü olan konut projesinde, yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış durumda. Proje, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçiriliyor.

Konut projesinin konumu neresi?

Konut projesi, oldukça merkezi bir konumda inşa ediliyor. Toplu ulaşım olanaklarına da yakın bir yerde olan proje, Madenler metro durağına yürüme uzaklığında bulunuyor. Proje; eğitim, AVM, hastane, sosyal ve sportif tesislere yakın.

Proje, D-016 Şile Otoyolu ve Baraj Yolu arasında yer alıyor. Konut projesi, Sancaktepe Eğitim Hastanesi ve Sancakpark AVM’ye de yakın noktada.

Renova Evleri konut projesi, Madenler Mah. Ünal Kalafat Cad. Kurukaya Sok. Şht. No: 14, Ümraniye/İstanbul adresinde inşa ediliyor.

Konut projesi ile ilgili olan bütün detaylı bilgilere 4445639 numaralı telefondan ulaşabilmek mümkün.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın