Renk City Sultanbeyli ödeme planı

İstanbul ilinin Sultanbeyli ilçesinde Renk City Sultanbeyli projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Nover Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Söz konusu olan projede çalışmalar tamamlanmış durumda. Bu yönü ile bulunduğu bölgedeki diğer projelerden bir adım daha öne çıkan proje modern mimarisi ile de dikkat çekiyor.

Bahsi geçen proje zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Söz konusu olan proje ayrıca beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini çekiyor. Renk City Sultanbeyli projesi bünyesinde 129 adet konut barındıracak şekilde tasarlanmış durumda. Projede bulunan konutlar toplamda 3 bin 993 metrekarelik arsa alanında inşa edilmiş durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Bahsi geçen proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan konutlar 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Projede bulunan konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiyor. Renk City Sultanbeyli projesindeki konut büyüklükleri 89 metrekare ile 127 metrekare arasında olacak şekilde planlanmış durumda.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Söz konusu olan projedeki konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Projede bulunan 2+1 konutlar 230 bin TL ile 280 bin TL arasında değişiklik gösteren fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Renk City Sultanbeyli projesindeki 3+1 konutların fiyatları ise 339 bin TL ile 340 bin TL arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Projede bulunan konutlara sahip olmak isteyen alıcılar için konut kredisi kullanmak mümkün. Renk City Sultanbeyli projesinde firmanın Ziraat Bankası ile anlaşması bulunuyor. Bu kapsamda yüzde 0,98 faiz oranı ile konut kredisi kullanabilirsiniz.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0212 853 2290

Emlakbulten.Com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir