Cumartesi, Eylül 23, 2023
Emlak HaberleriManşet Haberleri

Reform Avsallar 2 satışları başladı

Reform Avsallar 2 projesi renkli yapısı ve rahat kullanım alanları ile sizleri bekliyor. Projenin konumu Antalya’nın Alanya İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Reform Ankara Grup tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisinde 5 katlı tek blok yükselmektedir. Bloktaki konutlar 1 artı 1 ara kat daireler ile 2 artı 1 dubleks daire seçeneklerine sahiptir. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Reform Ankara Grup güvencesi ile geliştirilen projede 5 katlı tek blok yer almaktadır. Bloktaki konutlar 1 artı 1 arakat daireler ile 2 artı 1 dubleks daire seçeneklerine sahiptir. Satışa sunulan 1 artı 1 arakat dairelerin büyüklüğü brüt 50 metrekaredir. 1 artı 1 arakat dairelerin net büyüklüğü ise 43 metrekare olmaktadır. 2 artı 1 dubleks dairelerin büyüklüğü brüt 113 metrekaredir. Ayrıca 2 artı 1 dubleks dairelerin net büyüklüğü 90 metrekare olmaktadır. Proje, deprem yönetmeliğine uygun yapıdadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için açık otopark alanı mevcuttur. Ayrıca ortak alan içerisinde çocuk oyun parkı ve dinlenme alanları bulunmaktadır. Blokta asansör sistemi yer almaktadır. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Isıtma sistemi olarak klima kullanılmaktadır. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Projedeki konutların ferah balkon alanları bulunmaktadır.

Reform Avsallar 2 konumu hakkında

Proje, Antalya’nın Alanya İlçesi Payallar Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Bulunduğu bölgenin en güzel konumunda yeşil ve mavinin içinde yükselmektedir. Üstelik proje Postane Caddesi’nin bir sokak altında olup denize 900
metre mesafede yer almaktadır.

Reform Avsallar 2 fiyatları ne kadar?

Reform Avsallar 2 projesinde banka kredisine uygun satışlar yapılmaktadır. Brüt 50 metrekare büyüklüğe sahip 1 artı 1 dairelerin fiyatı 1.450.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca brüt 113 metrekare büyüklüğe sahip 2 artı 1 dubleks daireler 1.950.000 TL’den satışa sunulmuştur. Projenin yapımına Temmuz 2022 tarihinde başlanmış olup Nisan 2023 tarihinde bitmesi planlanmaktadır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0 (532) 290 35 67 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…