Referans Plus Evleri fiyatları

Bursa’nın gözde ilçelerinden biri olan Nilüfer ilçesinde Referans Plus Evleri projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Referans Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Projede dairelerin yanı sıra dükkanlar da inşa edilmiş durumda. Bu sayede söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da hitap ediyor. Projede yer alan konutlar toplamda 2 blokta birleşti.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar 23 Nisan Mahallesi’nde inşa edildi. Referans Plus Evleri projesi Ozanlar Caddesi’nde konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tipine göre düzenlendi.  Referans Plus Evleri projesinde bulunan konutlar 3+1 olarak inşa edilmiş durumda.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipi ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Referans Plus Evleri projesinde yer alan konutların fiyatları 550 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda yer alıyor.

Telefon: 444 16 04

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın