Referans Kartal Towers nerede yükseliyor?

İstanbul’un Anadolu yakasındaki Kartal ilçesinde, Kiler GYO ve Biskon Yapı firmaları imzasıyla hayata geçirilen Referans Kartal Towers projesi, 13 bin 170 metrekare arsa alanı üzerine inşa ediliyor.

Toplam 2 blokta 451 adet konut ve 800 metrekare büyüklüğündeki ticari alandan oluşan projede, 1+1’den 5+1’e kadar konut tipleri mevcut. Haziran 2019 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülen projedeki konutların büyüklükleri, 49 metrekare ila 404 metrekare arasında değişiyor.

Konut fiyatlarının 407 bin TL ila 2 milyon 932 bin TL arasında olduğu projeden banka kredisi kullanarak daire sahibi olabilmek mümkün.

Projede açık, kapalı ve çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi, kreş, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, yürüyüş parkuru ve merkezi uydu sistemi gibi birçok sosyal donatı olanağı mevcut.

Sahil yoluna, metroya, Marmaray’a 2 dakika, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 3 dakika, Kartal İDO iskelesine ise 4 dakika mesafedeki Referans Kartal Towers projesi, Atalar Mah. Şehit Hakan Kurban Cad. Kartal/İstanbul adresinde konumlanıyor.

Telefon: 444 5 111

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın