Queen Bomonti hemen teslim

İstanbul ilinin Şişli ilçesinde Queen Bomonti projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Sinpaş GYO firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 26 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Queen Bomonti projesi bünyesinde bin 80 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar konum olarak da ilgi görüyor. Queen Bomonti projesi adından anlaşılacağı gibi Bomonti’de yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar beş farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Queen Bomonti projesinde bulunan konutlar 1+0, 1+1, 2+1, 2,5+1 ve 3,5+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 50 metrekare ile 100 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Queen Bomonti projesindeki konutların fiyatları 1 milyon 310 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan konutların en yüksek fiyatı ise 3 milyon 445 bin 211 TL olarak belirlenmiş durumda.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 444 1 440

Bir Cevap Yazın