Quantum banka kredisine uygun

Adana şehrine bağlı Seyhan ilçesinde Quantum projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Yıldırım Önder İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin bu yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje toplamda 7 bin 250 metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Proje bünyesinde 90 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Quantum projesinde bulunan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Konutların büyüklükleri ise 100 metrekare ile 123 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Quantum projesinde bulunan konutların fiyatları 469 bin TL’den başlıyor. Söz konusu olan projedeki en yüksek konut fiyatı ise 1 milyon 199 bin TL olarak belirlendi.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Quantum projesinde yer alan konutlar için banka kredisi uygundur.

Söz konusu olan projedeki konutlar Gürselpaşa Mahallesi’nde yer alıyor. Projedeki konutlar Öğretmenler bulvarında inşa ediliyor.

Bahsi geçen konutların 2020 yılının Eylül ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0322 239 99 47

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın