Propa Aura Residence’ta kampanya uzatıldı

İstanbul’da hayata geçirilen Propa Aura Residence projesinde teslimler yaklaştı. Teslime kısa bir süre kala dairelerin yüzde 87’si şimdiden satılmış durumda. Satışı devam eden sınırlı sayıdaki daireler ve home ofisler için başlatılan kampanya ise yoğun talep üzerine uzatıldı.

3 alternatifli ve sıfır faizli ödeme planı olarak başlatılan kampanya uzatıldı. Kampanya kapsamında kalan son ev-ofisleri cazip fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile satışa sunuyor.

Propa Aura Residence projesindeki 48 metrekare daireler 144 bin ile 155 bin TL, 61 metrekare 1+1 daireler 209 bin ile 215 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Projedeki 79 metrekare özel bahçe kullanımlı 1+1 daireler 197 bin TL ve 121 metrekare bahçe kullanımlı 2+1 daireler ise 315 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Propa Aura Residence ödeme planı

2012 yılı Nisan ayı içerisinde tamamlanarak daire sahiplerine teslim edilmesi planlanan Propa Aura Residence projesi için başlatılan 3 seçenekli kampanya kapsamında 1. seçeneğinde satış bedelinin yüzde 10’u peşin ödeniyor, yüzde 20’lik kısmı için 3 ay vadeli senet alınıyor, yüzde 70’lik kısmı için 24 ay vade ve yüzde sıfır faizli kredi kullanılıyor.

2. seçenekte satış bedelinin yüzde 10’u peşin ödeniyor, yüzde 30’luk kısmı için 3 ay vadeli senet alınıyor, yüzde 60’lık kısmı ise 36 ay vade ve yüzde sıfır faizli kredi ile ödeniyor.

3. seçenekte ise daire bedelinin yüzde 10’u peşin ödeniyor, yüzde 40’lık kısmı için 3 ay vadeli senet alınıyor, yüzde 50’lik kısım için ise 48 ay vade ve yüzde sıfır faizli kredi kullanarak daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Propa Aura Residence projesi İstanbul, Kartal, Pendik, Maltepe denizyolu ulaşım noktalarına yakın ve TEM bağlantı noktasında yer alıyor. Çevresinde AVM ve hastanelerin yer aldığı proje adliye, metro, Marmaray gibi prim yaratan özelliklere sahip alanlara da yakın konumda yer alıyor.

Propa Aura Residence projesine 0216 671 19 21 numaralı telefondan ulaşarak bilgi almak mümkün.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın