emlakbulten.com

Prime 360 Burgaz 2023’ün 2. çeyreğinde teslim

Prime 360 Burgaz projesi geniş sosyal donatı alanları ve konfor sağlayan yaşam alanları ile sahiplerini bekliyor. Projenin konumu Bursa’nın Mudanya İlçesi’nde yer almaktadır. Söz konusu proje Demir Demirtaş Yapım İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. 21.000 metrekarelik arsa alanı üzerinde 11 blok ve 200 adet daire bulunmaktadır. Üstelik bu daireler normal ve dubleks olmak üzere 1 artı 1, 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Demir Demirtaş Yapım İnşaat güvencesi ile yükselen proje 21.000 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. Site içerisinde her biri 5 katlı 11 adet blok yükselmektedir. Bu bloklarda toplam 200 adet daire yer almaktadır. Üstelik bu daireler 1 artı 1, 2 artı 1 ve 3 artı 1 normal daireler ile 2 artı 1 ve 3 artı 1 dubleks daire seçeneklerine sahiptir. Dairelerin büyüklüğü ise 62 metrekare ile 276 metrekare arasında değişmektedir. Proje, deprem yönetmeliğine uygun yapıdadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için açık ve kapalı otopark alanı mevcuttur.

Proje kapsamında özel peyzaj düzenlemesi ve geniş sosyal donatı alanları dikkat çekmektedir. Sosyal alanlar içerisinde; açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, fitnes center ve spor salonu bulunmaktadır. Ayrıca market, kafe, basketbol sahası, sauna, Türk hamamı, sosyal tesis ve çocuk oyun alanları bulunmaktadır. Bloklarda asansör sistemi yer almaktadır. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca konutlar merkezi ısıtma sistemine sahiptir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Bunun yanı sıra konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur.

Prime 360 Burgaz konumu ve fiyatları hakkında

Proje, Bursa’nın Mudanya İlçesi Güzelyalı Burgaz Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Söz konusu proje konumu itibariyle dikkat çeken bir bölgede yer almaktadır.

Prime 360 Burgaz projesinde fiyatlar konut tipine göre farklılık göstermektedir. Üstelik projenin teslimi 2023 yılının 2. Çeyreğinde yapılması planlanmaktadır.

Bu proje hakkında fiyat bilgisi ve detaylı bilgi için 0 533 763 20 69 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberlerini tıklayınız…