Prestige Grup 4 Yeni Projeyle Geliyor

Şirketin Üsküdar’da devam eden Prestige Konakları’na ise yoğun ilgi olduğu söyleniyor. Bugüne kadar işmerkezi ağırlıklı olmak üzere toplam 20 projeye imza atan Prestige Grup yeni projelere yelken açtı. Şirket, boğaz hattında müstakil parsellerde lüks konut üretmek için üç ayrı arsanın imar çalışmalarını yapıyor.

Şirketin sahibi Cemil Öztürk, 2012 yılında boğazda yeni projeleri inşa etmeyi planladıklarını, Pendik civarında ise 11 bin metrekare alan üzerinde satılabilir alana sahip inşaatlara başlayacaklarını söyledi.

Yüzde 25’i satıldı

Şirketin Üsküdar’da inşaatı devam eden Prestige Konakları’nda ise kısa sürede satışların yüzde 25’i tamamlandı. Öztürk, projenin örnek dairesinin bitmesini müteakip fiyatların yüzde 30 oranında güncelleneceğini dile getirdi. Boğaz manzaralı proje 16 dubleks ve 4 normal kattan meydana geliyor ve birbirinden bağımsız yanyana dizilmiş 4 bloktan oluşuyor.

Projede metrekare fiyatları 5 bin ila 7 bin dolardan satılıyor. En düşük villanın fiyatı ise 1 milyon 500 bin dolardan başlıyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın