Prestige 24’te yüzde 15 indirim

İstanbul iline bağlı Bahçelievler ilçesinde Prestige 24 projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje 24 Gayrimenkul ve TMP Group firmalarının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Teslimlerine birkaç ay kalan projenin bu yaz içerisinde tamamlanması planlanıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen proje bünyesinde ev-ofislere yer veriyor.

Proje toplamda 4 bin 184 metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Prestige 24 projesi bünyesinde 100 konut barındıracak şekilde yaşama kazandırılıyor. Tek bloktan meydana gelen söz konusu proje modern mimarisi ile bulunduğu bölgede dikkat çekiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutlar lokasyonları itibariyle de dikkat çekiyor. Bahsi geçen proje İstanbul ilinin Avrupa Yakası’nda bulunuyor. Prestige 24 projesinde yer alan konutlar Çınar Caddesi, Kavak Sokak, No:17’de yaşama kazandırılıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Projede yer alan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Prestige 24 projesinde bulunan konutlar daire tiplerine göre farklılık gösterecek büyüklüklere sahip olacak şekilde planlandı. Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutlar 1+0, 1+1 ve 2+1 daire tiplerinde hayata geçiriliyor. Bahsi geçen konutların büyüklükleri ise 40 metrekare ile 600 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Projede yer alan konutların ödeme seçenekleri nelerdir?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutlar kampanyalı ödeme seçeneklerine sahip. Prestige 24 projesinde konut fiyatları 303 bin TL’den başlıyor. En yüksek konut fiyatı ise 691 bin TL olarak belirlenmiş durumda.

Proje için “Proje ile ilgileniyorum” kısmından dolduracağınız ücretsiz form karşılığında, konut ücreti üzerinden yüzde 15 indirim hakkına sahip olabilirsiniz. Konutlar için yüzde 35 ve yüzde 50 peşinatın ardından da kalan konut ücreti için 24 ay vade fırsatı sunuluyor.

Söz konusu konutların 2019 yılının Temmuz ayı içerisinde tamamlanması ve ardından da alıcılarına teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0212 244 24 24

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir