Pozcu Evo Mersin’de yükseldi

Mersin’in Yenişehir ilçesinde Pozcu Evo projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Pozcu İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Projede dairelerin yanı sıra dükkanlar da inşa edilmiş durumda. Bu sayede söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da hitap ediyor. Proje bünyesinde 88 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar İnönü Mahallesi’nde inşa edildi. Pozcu Evo projesi 1401. Sokak’ta konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Pozcu Evo projesinde bulunan konutlar 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise 63 metrekare ile 110 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Pozcu Evo projesinde yer alan konutların fiyatları 319 bin 320 TL’den başlıyor. Projede bulunan konutların en yüksek fiyatı ise 776 bin 230 TL olarak belirlenmiş durumda.

Konutların tümü hemen teslim durumunda yer alıyor.

Telefon: 0850 433 57 67