Portre Sahil fiyat

Akbulut İnşaat, Arma Yapı ve Özdemir İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası Pendik’de hayata geçirilen Portre Sahil Pendik projesi toplam 137 adet daireden meydana geliyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere toplam dört farklı tip daire seçeneğinin yer aldığı  Portre Sahil Pendik projesinde satılık daire fiyatları 499 bin 500 liradan başlıyor.

Bir Kentsel dönüşüm projesi olarak inşa edilen Portre Sahil Pendik projesinde yer alan 2+1 dairelerin fiyatları 499 bin 500 liradan başlıyor. Projede daire teslimleri 2018 yılı Ekim ayı içerisinde yapılması bekleniyor.

Akbulut İnşaat, Arma Yapı ve Özdemir İnşaat tarafından hayata geçirilen evler için kişiye özel ödeme seçenekleri uygulanıyor.

E5 / TEM bağlantı yolları ve Marmaray ile İstanbul’un her noktasına, Hızlı Tren ile Ankara’ya, Osmangazi Köprüsü ile Anadolu’ya kolay ulaşım imkanları sunan proje, Sabiha Gökçen Havalimanı ile de dünyayı evinizin önüne getiriyor.

Portre Sahil Pendik projesinde kapalı yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, fitness salonu, sauna ve buhar odası ile açık hava spor alanları yer alıyor.

Tel: 444 4 962

Emlakbulten.Com

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın