Polsan Prestij Konutları 24 ay faizsiz ödeme…

Ankara’nın Sincan ilçesinin Törekent mahallesinde yer alan proje, Polsan A.Ş, Salihoğlu ve Akoğlu İnşaat ortaklığı ile hayata geçiyor. Polsan Prestij Konutları 35 bin metrekarelik arsa alanına sahip.

15 ve 16 katlı olarak değişen ve 7 bloktan oluşan Proje, 459 konuttan oluşuyor. 2+1 ve 4+1 arası karma daireler olarak hazırlanıyor. Dairelerin genişlikleri 114 ile 190 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Polsan Prestij, konumuyla dikkat çekiyor, özellikleriyle bir kez daha projeye değer katıyor. Sakin, sessiz ve doğa ile içiçe olup aynı zamanda ulaşım kolaylığı ile yol ve zamandan kar sağlayarak kendinize, sevdiklerinize daha çok vakit ayıracağınız bir proje. Türkiye’nin en büyük Organize Sanayi Bölgesi ana giriş kapısı karşısında Törekent Metro istasyonunun yanı başında, Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi’ne 5 dakika uzaklıkta.

Göz dolduran sosyal alanlarının bazıları: futbol, voleybol ve basketbol sahaları, açık ve kapalı otopark, kameralı güvenlik sistemi, yürüyüş parkurları, çocuk oyun alanları gibi.

2019’un Haziran ayında teslim edilmesi planlanan projenin örnek dairesi bulunuyor, uygun fiyatları ve ödeme seçenekleri ile konut sakinlerini zorlamayacak bir proje.
Konut fiyatları, 219 bin TL ile 430 bin TL arası değişiyor.

Projede yüzde 25 peşinatla kalan kısım için 24 ay faizsiz taksit yapılıyor.

Telefon: 0312 267 47 47

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın