Plusera City nerede

İstanbul şehrinin Maltepe ilçesinde Plusera City projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Plusera İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin 2022 yılı içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa edilmekte olan konutlar toplamda 14 bin 820 metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Plusera City projesi bünyesinde 397 adet konut barındırıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Plusera City projesinde bulunan konutlar altı farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 3,5+1 ve 4,5+1 olarak yaşama kazandırılıyor.

Projede yer alan konutların donatıları nelerdir?

Bahsi geçen proje kapsamında alıcılar için birçok donatı hayata geçiriliyor. Plusera City projesinde kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı ve kafe gibi sosyal aktivite alanları yer alıyor. Bunlara ek olarak basketbol sahası, açık ve kapalı otopark gibi donatılar da mevcut.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Plusera City projesinde bulunan konutlar merkezi lokasyonu itibariyle de ilgi görüyor. Söz konusu olan projedeki konutlar Esenkent Mahallesi, Atlas Sokak’ta inşa ediliyor.

Bahsi geçen konutların 2022 yılının Aralık ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 444 9 127

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın