Plus Life Isparta’da yaşam başladı

Adından da anlaşılacağı gibi Isparta’nın merkezinde Plus Life Isparta projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Maviler İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Projede dairelerin yanı sıra dükkanlar da inşa edilmiş durumda. Bu sayede söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da hitap ediyor. Söz konusu olan proje toplamda 14 bin 430 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Plus Life Isparta projesi bünyesinde 266 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Plus Life Isparta projesinde bulunan konutlar 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise 185 metrekare ile 211 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Sanayi Mahallesi’nde inşa edildi. Plus Life Isparta projesi 3243. Sokak’ta konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Plus Life Isparta projesinde yer alan 3+1 dairelerin fiyatları 650 bin TL olarak belirlenmiş durumda. Bahsi geçen projedeki 4+1 konutların fiyatları ise 750 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarını bekliyor.

Telefon: 0246 220 23 25