Platin Planet ödeme planı

İstanbul şehrinin Kurtköy ilçesinde Platin Planet projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Şenkaya İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin önümüzdeki yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje toplamda 11 bin 250 metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Platin Planet projesi bünyesinde 296 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Platin Planet projesinde bulunan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1, 3+1, 4+1 ve 1,5+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Konutların büyüklükleri ise 67 metrekare ile 199 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Platin Planet projesinde bulunan 2+1 konutlar 528 bin TL ile 800 bin TL arasında değişen fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 854 bin TL ile 872 bin TL arasında değişiyor. Projede yer alan 4+1 daire tipindeki konutların fiyatları da 1 milyon TL olarak belirlendi. Bahsi geçen projedeki 1,5+1 daireler ise 455 bin TL ile 610 bin TL arasında değişen fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Platin Planet projesinde alıcılar için fırsatlar mevcut. Söz konusu olan projeden konut almak isterseniz yüzde 5 peşinatın ardından 120 ay boyunca 0,98 faiz oranı ile vadelendirme yapılıyor.

Bahsi geçen konutların 2020 yılının Mart ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 444 1 594