Pera Plus Çukurova’da yükseldi

Adana ilinin Çukurova ilçesinde Pera Plus projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Dörtler Grup firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 4 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Proje bünyesinde 78 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Pera Plus projesinde bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 3+2 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 80 metrekare ile 160 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Fazlı Meto Bulvarı’nda inşa edildi. Pera Plus projesi Yüzüncü Yıl Mahallesi’nde yer alıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Pera Plus projesindeki 2+1 dairelerin fiyatları 275 bin TL ile 330 bin TL arasında değişiyor. Projedeki 3+1 konutlar ise 335 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda satışa sunuldu.

Telefon: 032 271 06 06

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın