Pega Kartal’da finansman desteği kampanyası

Pega Kartalİstanbul Anadolu Yakası’nın yeni yaşam ve iş merkezi Kartal’ın muhteşem Adalar ve Marmara Denizi manzaralı projesi Pega Kartal, sunduğu avantajlı kampanyasıyla yatırımcılardan büyük ilgi görüyor.

EgeYapı Group tarafından hayata geçirilen Pega Kartal projesinde sunulan EgeYapı Group finansman desteği kampanyası yatırımcılardan sadece 10 gün içerisinde 2.000 talep aldı.

EgeYapı Group Kartal’da hayata geçirdiği Pega Kartal projesinde sunduğu ve kısa bir süre daha devam edecek finansman desteği kampanyası yatırımcılardan büyük ilgi görüyor. Kampanya, başlangıcından itibaren yatırımcılardan 10 gün içerisinde 2.000 talep aldı.

İstanbul Anadolu Yakası’nın yeni yaşam ve iş merkezi Kartal’da gerçekleştirilen Pega Kartal’da Adalar ve Marmara Denizi manzaralı 200 rezidans, 35 home-office ve 11 mağaza yer alıyor. Yıl sonunda teslim edilmesi planlanan Pega Kartal, yeni kampanyası kapsamında yatırımcılara kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

EgeYapı Group, finansman desteği ve yepyeni ödeme sistemiyle Pega Kartal’da kolayca ev sahibi olma dönemini başlatıyor…

EgeYapı Group avantajlı fiyatlar ve ödeme planları üzerinden ev sahibi yapan kampanyayı bir örnek üzerinden aktararak; yatırımcının 380 bin TL tutarında bir daire alması durumunda dairenin peşinatını 3 yılda 3 taksitle ödediğini ve EgeYapı Group’un 18 Ay boyunca sürecek olan aylık 2 bin TL finansman desteğini “hemen” sunduğunu belirtiyor.

Kampanya kapsamında banka kredisi kullanan daire sahipleri 18 ay boyunca banka kredisi tutarlarını bu finansman desteği ile ödüyor. Yıl sonunda teslim edilmesi planlanan projeden daire sahibi olanlar, 18 ay sonunda, projenin tamamen doluluğa ulaşması ile birlikte, dairelerini rahatça kiraya vererek kalan aylık ödemelerini kira getirilerinin karşılamasını sağlayabiliyor. Bu sayede yatırımcılar, modern ve farklı mimarisi ile ön plana çıkan Anadolu Yakası’nın muhteşem adalar ve deniz manzaralı rezidansı Pega Kartal’dan 380 bin TL’lik bir daireyi 247 bin TL’ye alma şansını elde ediyor.

Her ihtiyaca yönelik daire tiplerine göre belirlenen finansman destekleri ve daire fiyatları ise şu şekilde: 1+1 dairelerde fiyatlar 299 bin TL ile 498 bin TL arasında değişiyor; bu dairelerde finansman destek 1.125 TL – 1.750 TL arası;

2+1 dairelerde fiyatlar 578 bin TL ile 688 bin TL arasında değişiyor; bu daire tiplerinde finansman destek 2 bin TL ile 2 bin 438 TL arası;

3+1 dairelerde fiyatlar 735 bin TL ile 829 bin TL arasında değişiyor; bu dairelerin finansman desteği ise 2 bin 313 TL ile 2 bin 750 TL arası;

4+1 dairelerde ise fiyatlar 1 milyon 115 bin TL ile 1 milyon 393 bin TL arasında değişiyor; bu daire tipleri için sunulan finansman desteği 2 bin 938 TL ile 3 bin 438 TL arası; home ofislerde fiyatlar 380 bin TL ile 742 bin TL arasında değişiyor; home ofisler için belirlenen finansman desteği 2 bin TL ile 3 bin TL arasında değişiyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın