Park Yaşam Santorini için yaşam başladı

İzmir şehrinin Çiğli ilçesinde Park Yaşam Santorini projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje İzka İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 21 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Proje bünyesinde 524 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Park Yaşam Santorini projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 53 metrekare ile 114 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Yakakent Mahallesi’nde inşa edildi. Park Yaşam Santorini projesi Çiğli’de yer alıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Park Yaşam Santorini projesindeki konutların fiyatları 274 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 4443893

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın