Park Yaşam Santorini fiyat bilgileri

İzmir’in Çiğli ilçesinde, Yakakent Mahallesi’nde İzka İnşaat şirketi tarafından inşa edilen Park Yaşam Santorini konut projesi, toplam 21 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

Konut projesinde; 507 konut ve dubleksin yanı sıra 17 adet tek katlı, müstakil Santorini Evleri de bulunuyor. Toplam 16 adet bloktan meydana gelen konut projesindeki bloklar, 5 ve 8 katlı olarak tasarlanmış durumda. Konut projesinde 1+1 tipte, 2+1 tipte ve 3+1 tipte konut seçenekleri mevcut. Haziran 2020 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülen konut projesindeki dairelerin büyüklükleri, 53 metrekare ila 114 metrekare arasında değişiyor.

Park Yaşam Santorini konut projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki 1+1 tipteki daireler 274 bin TL’den başlayan fiyatlarla, 2+1 tipteki daireler 390 bin TL’den başlayan fiyatlarla, 3+1 tipteki daireler ise 485 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı.

Yüzde 35’i satılmış durumdaki konut projesinde, 120 aylık banka kredisi kullanabilmek mümkün durumda bulunuyor.

Park Yaşam Santorini konut projesi sosyal donatı olanakları

Konut projesinde açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi, kafe, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve yürüyüş parkuru gibi birçok sosyal donatı özelliği mevcut.

Asansörlü olan konut projesinde, ısıtma sistemi olarak merkezi sistem tercih ediliyor. Konut projesindeki dairelerde ısı pay ölçer de var. Konut projesinde toplam iki adet panoramik ve tarihi temalı asansör bulunuyor.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde inşa edilen konut projesinde, yapı denetimi ve zemin etüdü de yapıldı.

Konut projesinde çok katlı bloklar yerine yapay bir mimari anlayışı tercih edildi.

Konut projesinin konumu neresi?

Sosyal donatılarıyla yoğun ilgi çeken konut projesi, merkezi konumuyla da beğeniliyor. Park Yaşam Santorini konut projesi, Yakakent Mah. Çiğli/izmir adresinde inşa ediliyor.

Konut projesi ile ilgili bütün detaylı bilgilere 444 3 893 numaralı telefonu arayıp ulaşabilmek mümkün durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir