Park Vista Evleri nerede yükseliyor?

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde, Pişkindemirler İnşaat şirketi tarafından hayata geçirilen Park Vista Evleri konut projesi, toplam 5 bin 650 metrekare arsa alanı üzerine inşa ediliyor.

5 adet blokta toplam 59 adet daireden meydana gelen konut projesinin yaklaşık olarak 4 bin 200 metrekaresi yeşil alanlara ayrıldı. Yüzde 83’ü satılan konut projesinde; 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks tipte daireler mevcut durumda. Konut projesindeki 2+1 tipteki daireler 106,5 metrekare, 3+1 tipteki daireler brüt 160, net 137 metrekare, 4+1 dubleks tipteki brüt 160, net 138 metrekare büyüklüğe sahip.

Sahiplerine hemen teslim edilebilen konut projesindeki dairelerin büyüklükleri, 106 metrekare ila 138 metrekare arasında yer alıyor.

Konut projesi, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçiriliyor.

Park Vista Evleri projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki 3+1 tipteki dairelerin fiyatları 399 bin TL ila 409 bin TL arasında yer alıyor. Konut projesindeki 4+1 dubleks tipteki dairelerin fiyatları ise 419 bin TL olarak tespit edildi.

Konut projesinde bulunan dairelere banka kredisi kullanarak sahip olabilmek mümkün.

Park Vista Evleri projesi sosyal donatı özellikleri

Konut projesinde açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kameralı güvenlik ve açık otopark gibi çeşitli sosyal donatı özellikleri yer alıyor.

Dairelerin ankastre beyaz eşyalarla donatıldığı konut projesinde, asansör de mevcut durumda. Isıtma sistemi olarak kombinin kullanıldığı konut projesinde, yerden ısıtma sistemi de var. Ebeveyn banyosu bulunan projenin dairelerinde balkon da var.

Konut projesinin konumu neresi?

Merkezi bir konumda yer alan konut projesi, Görükle’nin en popüler yerleşim yerlerinden Kurtuluş Mahallesi’nde yükseliyor. Konut projesi; üniversiteye, hastanelere, okullara ve çevre yoluna oldukça yakın bir mesafede yer alıyor.

Her katta 2 adet dairenin bulunduğu Park Vista Evleri konut projesi, Kurtuluş Mah. Ulus Cad. Nilüfer/Bursa adresinde konumlanıyor.

Konut projesi ile ilgili bütün detaylı bilgilere 0224 470 11 77 numaralı telefonu arayarak ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın