Park Panorama Residence’ta 164 bin TL’ye

panorama parkNew York, Londra, Paris gibi metropollerin en elit semtlerinde rastlayacağınız, belki de tek farkı kapılarındaki isimlerin genellikle Türkçe olacağı Park Panorama Residence, Çayırova Güzeltepe’de yükseliyor. Park Panorama Residence projesinde 164 bin TL’den başlıyor 580 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Park Panorama Residence, 4 bin 500 metrekare alan üzerinde tek bloktan oluşan, panoramik bakışa sahip bir yapı. Projede, toplam 131 daire ve 2 AVM var. Birinci katların ticari ofis olarak kullanılacağı projede her katta 19 daire bulunmakta ve her daire modern mimarinin ‘insan-konfor-estetik’ odaklı yaklaşımı doğrultusunda; malzeme seçiminden renk uyumuna kadar tepeden tırnağa özenle hazırlanmış.

Park Panorama’da ayrıca sizi ihtişamlı bir giriş ve beş yıldızlı bir lobi bekliyor. Gereksinim duyduğunuz her an güler yüzlü karşılama ve güvenlik personeli hizmetinizde. Eğitim, ticaret, alışveriş ve teknoloji merkezlerinin ortasında bulunan bu proje; konum itibariyle gürültüden uzak, radye temel üzerine inşa edilmiş depreme dayanıklı, peyzaj mimarisi ve özel iç-dış mimarisiyle her geçen gün değer kazanan yüksek yatırımı olan gözde bir bölgede.

Sabiha Gökçen Havalimanı’na sadece 15 dakika mesafede olan Park Panorama’da, sosyal etkinliklerin tümü Tuzla ve ada-deniz manzaralı terasında bulunmakta. Modern bir yaşamda olması gereken sosyal, sportif ve yapısal her ayrıntı, havuz, fitness, basketbol sahası, oyun parkı, kafeterya, gezinti-dinlenme alanı, yanı başında alışveriş merkezi, güvenlik, açık-kapalı otopark sizi ayrıcalıklı hissettirecek.

0262 721 34 90
www.parkpanorama.com

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın