Park Mavera Lounge 4 ödeme planı

İstanbul ilinin Başakşehir ilçesinde Park Mavera Lounge 4 projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Makro İnşaat imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin 2022 yılı içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje Kayabaşı Mahallesi’nde inşa ediliyor. Park Mavera Lounge 4 projesi bünyesinde 133 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Park Mavera Lounge 4 projesinde bulunan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Bahsi geçen konutlar dört blokta yükseliyor.

Projede yer alan donatılar nelerdir?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutlar için yerden ısıtma ve merkezi ısıtma sistemi mevcut. Park Mavera Lounge 4 projesinde Türk hamamı, fitness merkezi ve kapalı otopark gibi donatılar yer alıyor.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Park Mavera Lounge 4 projesinde kişiye özel ödeme koşulları mevcut.

Bahsi geçen konutların 2022 yılının Aralık ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 444 61 71

Bir Cevap Yazın