Park Life Suit fiyat

Adana şehrinin Seyhan ilçesinde Park Life Suit projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje TMT Grup firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Projede dairelerin yanı sıra dükkanlar da inşa edilmiş durumda. Bu sayede söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da hitap ediyor. Söz konusu olan proje toplamda 3 bin 500 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Proje bünyesinde 74 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tipine göre değişiklik gösteriyor. Park Life Suit projesinde bulunan konutlar 2+1 olarak inşa edilmiş durumda. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise 120 metrekare ile 155 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipi ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Park Life Suit projesinde yer alan 2+1 dairelerin fiyatları 325 bin TL ile 395 bin TL arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı’nda inşa edildi. Park Life Suit projesi 7401. Sokak’ta konumlandırılmış durumda.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0322 261 11 31

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın