Park Joven fiyat

Ankara ilinin Çankaya ilçesinde Park Joven projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Genç Marina Yapı imzası ile yaşama kazandırılıyor. Konut bloğu olarak planlanan projede çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Proje toplamda 43 bin 170 metrekarelik arsa alanında yükseliyor. Modern mimarisi ile göz dolduran proje altı bloktan meydana geliyor. Projede yer alan konut blokları 21 katlı ve 37 katlı olarak hayata geçiriliyor. Park Joven projesi bünyesinde 493 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutlar nerede yükseliyor?

Bahsi geçen projede yer alan konutlar Ankara şehrine bağlı Bilkent mevkiinde yaşama kazandırılıyor. Lokasyonu itibariyle de alıcıların dikkatini çeken proje Beytepe Mahallesi’nde yükseliyor. Park Joven pojesi 1634. Cadde No:11’de inşa ediliyor.

Şehir merkezine yakın konumu ile alıcılarına avantaj sağlayan proje Bilkent Üniversitesi, Bilkent Otel ve birçok eğitim kurumuna yakınlığı ile adından söz ettiriyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Projede bulunan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde planlandı. Park Joven projesinde bulunan konutlar 4+1, 5+1 ve 6+1 olarak inşa ediliyor.

Projede bulunan 4+1 daire tipindeki konutlar 260 metrekare büyüklüğe sahip olacak şekilde tasarlandı. Bahsi geçen projede yer alan 5+1 konutlar ise 323 metrekare olarak hayata geçiriliyor.

Projenin örnek dairesi hazır durumda.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Projede yer alan konutların fiyatları 1 milyon 500 bin TL’den başlıyor. Park Joven projesinden konut sahibi olmak isteyenler için firma bünyesinde alıcılar için özel uygun bir şekilde ödeme seçenekleri oluşturulabiliyor.

Site içerisinde kameralı güvenlik ve kapalı otopark hizmeti mevcut.

Projede yer alan konutların 2021 yılının Ocak ayı içerisinde tamamlanması ve çalışmalarının bitmesinin ardından da alıcılarına teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0312 266 20 00

Bir Cevap Yazın