Cumartesi, Eylül 23, 2023
Emlak HaberleriManşet Haberleri

Panorama Suites Malatya satışta

Panorama Suites Malatya projesi otel konforuna sahip özel tasarımlı yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu Malatya’nın Yeşilyurt İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje GünGroup firması tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisinde 30 adet iş yeri ve daire satışa sunulmuştur. Bu daireler farklı tipte 2 artı 1 konut seçeneklerine sahiptir. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Az katlı mimari anlayış ile yükselen projede 30 adet iş yeri ve daire satışa sunulmuştur. Bu daireler 2 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. 2 artı 1 daireler 114, 121 ve 136 metrekarelik büyüklükleri ile farklı tip seçenekleri mevcuttur. Proje, deprem yönetmeliğine uygun yapıdadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için açık ve kapalı otopark alanı mevcuttur. Bina girişinde geniş karşılama alanı yer almaktadır. Ayrıca çift asansör, jeneratör ve yangın merdiveni gibi birçok özelliğe sahiptir. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca konutlar yerden ısıtma sistemine sahiptir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Daire içi özel tasarıma sahip duvar kağıdı uygulanmaktadır. Dekoratif çıta ayna ve mobilya uygulamaları yapılmaktadır. Bununla birlikte vestiyer, mutfak dolapları, çamaşır makinası dolabı ve yüklükler gibi pek çok özellik yer almaktadır.

Panorama Suites Malatya konumu ve fiyatları hakkında

Proje, Malatya’nın Yeşilyurt İlçesi Yakınca Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Merkezi lokasyonunda yükselen proje çevreyoluna 3 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Üstelik eğitim kurumları, sağlık kurumları ve marketler yakın konumdadır. Ankara asfaltına yürüme mesafesindedir. Otobüs durakları ise yakın mesafede yer almaktadır.

Panorama Suites Malatya projesinde lansmana özel satış avantajları mevcuttur. Brüt 121 metrekare büyüklüğe sahip 2 artı 1 dairelerin fiyatı 1.150.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0 (532) 651 43 54 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…