Palmiye Park Goya’nın temelleri atıldı

CDS Yapı ve Ege Yapı ortak girişimi tarafından İzmir Urla’da projelendirilen Palmiye Park Goya projesinin temelleri atıldı.

İzmir’de İnşaat sektöründe deneyim ve güveni temsil eden Veryeri ve Dağıstan ortaklığı, Palmiye Park Gaziemir, Zirvekent, Teras, Renova, Sole ve Mare’den sonra yeni projeleri arasına Goya’yı ekledi. Urla’nın merkezinde yer alacak Palmiye Park Goya, toplam 38 bağımsız birimden oluşuyor. 2 bin melrekare arsa üzerinde hayat bulan proje, 1+0, 1+1, 2+0, 2+1 ve 3+0 daire seçenekleri, süs havuzu, kafeterya, çamaşırhane, toplantı odaları, keyif terası, fitness, bilardo, masa tenisi, kütüphane gibi zengin sosyal alanlar bulunuyor.

GEZ OTURMA YERİNDE ARTIK

CDS Yapı Genel Müdürü Serdar Dağistan, “Türkiye’nin yeni gastronomi üssü olan ve Urla’nın en özgün mevkilerinden birisi olarak gelişen sanatçılar sokağının üzerinde, hayatın tam İçerisinde bir proje gerçekleştiriyoruz. İnsanları hapseden bir ev değil, gelecekleri İçin çalışırken günü kaçırmamalarına yardımcı olacak mekanlar tasarladık. Bu sebeple de projemizin adını GOYA koyduk. Yani, Gez, Oturma Yerinde Artık’ dedik’ ifadesini kullandı.

Geleneksele modern dokunuş

Dağıstan, projenin detaylarıyla ilgili de şu bilgilen aktardı: “Bütün daireler güneş alıyor. Modem ve ferah mimari tasarımıyla fark yaratan projenin tasarımında İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü mimarlık öğrencilerinden yardım aldık. Urla’nın geleneksel mimarisini modern bir şekilde yorumladık. Yerel yöneticilerde çok yardımcı oldu. Tüm mekanların kullanışlı, esnek ve zengin olmasına önem verdik. Bu projede yaşayacak genç veya aktif emeklilerimizin günlük yaşantılarını daha sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir şekilde yaşamalarına yardımcı olacak mekanlar tasarladık. Genç ve emekli aileler olduğu kadar yatırım amacıyla konut arayanların da tercihiyiz.”
Hürriyet Ege