Pazar, Nisan 21, 2024
Emlak Haberleri

Palmiye 17 Ayazağa fiyatlar

Palmiye 17 AyazagaPalmiye Grup imzasıyla 2 bin 360 metrekare alan üzerinde inşa edilen Palmiye 17 Ayazağa’da 3 blok halinde inşa ediliyor. Palmiye 17 Ayazağa projesinde toplam 90 adet konut bulunuyor. Projede 50 metrekare ile 177 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklerde 1+1, 2+1, 2+1 dubleks 3+1 ve 3+1 dubleks konut seçenekleri yer alıyor. Palmiye 17 Ayazağa Evleri projesinde fiyatlar henüz belli değil

Proje içerisinde fitness merkezi, güzellik salonu, özel kapalı otoparklar, kameriyeler, 24 saat ambulans hizmeti, voleybol sahası, basketbol shaası, çocuk oyun alanları, kreş, tenis kortu, market, dinlenme alanları ve konferans salonu gibi sosyal olanaklar ve hizmetler yer alıyor.

Proje, Avrupa yakasında Maslak Fatih Ormanları’nın hemen yanıbaşında yer almaktadır. Son dönemde nitelikli konutların yapılması ile değeri her geçen gün artan bölgede farklılaşan mimarisi ferah yeşil alanları ve sosyal aktiviteleri ile dikkat çeken projede 1+1’den 3+1’e kadar pek çok farklı daire alternatifleri yer alacaktır.

www.palmiyegrup.com.tr