Palm Marin nerede

İstanbul iline bağlı bulunan Beylikdüzü ilçesinde Palm Marin projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Mutlu İnşaat firmalarının imzası ile yaşama kazandırılıyor.

Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin bu yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje yirmi bloktan meydana geliyor. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor.

Böylelikle bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa edilmekte olan konutlar toplamda 26 bin 893 metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Palm Marin projesi bünyesinde 330 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Sahil Mahallesi’nde inşa ediliyor. Palm Marin projesi Mavi Akdeniz Caddesi’nde konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Palm Marin projesinde bulunan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak yaşama kazandırılıyor. Bahsi geçen proje 103 metrekare ile 224 metrekare olarak inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Palm Marin projesinde bulunan konutların fiyatları 809 bin TL olarak satışa çıkarılmış durumda.

Bahsi geçen konutların 2020 yılının Aralık ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 02124420333

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın