Palladium Tower’da metrekaresi 5 bin dolar

Leed sertifikalı Palladium Tower’da metrekare birim fiyatı 5 bin dolar. Tahincioğlu Gayrimenkul, Avrupa’daki Çevre Dostu Binalar Konseyi (USGBC) tarafından geliştirilen LEED sertifikasyon sisteminin en üst düzey binalara verdiği ‘Leed Altın Sertifika’ kriterlerini her projesinde olduğu gibi Palladium Tower’da uyguladı.

Palladium Tower, 17 bin metrekare arsa alan üzerine konumlandırıldı. İstanbul’un yeni finans merkezi Ataşehir’de hayata geçirilen proje, A+ ofis kulesi olarak yükseliyor ve 88 bin metrekare inşaat alanına sahip.

Palladium Tower, 2014 yılının Nisan ayında tamamlanacak. SwankeHaydenConnell Mimarlık tarafından tasarlanan Palladium Tower projesi 46 katlı. 120 metrekare ile 250 metrekare arasında değişen ofislerin yer aldığı projenin ortalama metrekare fiyatı 5 bin dolar.

Palladium Tower, geniş iç hacimli yapısı ile dikkat çekerken modern ve yenilikçi uygulamalar olarak bisiklet otoparkı, oto yıkama alanı, kapalı otopark, özel depolar, ofis çalışanları için özel soyunma ve duş alanları, concierge hizmetleri, özel servis avlusu, alternatif bina girişleri, elektrikli otomobiller için şarj istasyonu, engelli dostu uygulamaların yer alıyor.

Tahincioğlu Gayrimenkul imzasını taşıyan Palladium Tower içerisinde; copy center, market, kuru temizleme, yemekhane, fitnesscenter, masaj salonu, kuaför, toplantı salonları, kafe ve restoran mevcut.

Tel: 216 410 45 45

Milliyet

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın