Özdiker Corona’da yüzde 14 indirim

Mersin’nin Yenişehir ilçesinde Özdiker İnşaat’ın yaptığı Özdiker Corona projesi 16 bin metrekare deniz manzaralı arsa alanı üzerinde 2 blok olarak yükseliyor.

Toplam 252 konuttan oluşan proje, 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak karma konutlardan oluşuyor. Konutlar 81 metrekare ile 155 metrekare arası genişlikte planlandı. Mimarı ve imkanıyla otel havasına göz kırpan Özdiker Corono projesi,12 adet iş yeri,8 adet mağaza ve ayrıca Üniversite Caddesi üzerindeki konumu ile fark yaratıyor.

Yenişehir projesinin deniz manzarasını yüksek katlardaki konutlardan izlemek mümkün. Ayrıca konut sakinlerine huzurlu yaşamayı ve özel olduklarını hissettirmeyi amaç edinmiş bir proje. Aqua park, Türk hamamı, buhar odası, 4 farklı yüzme havuzu, kreş, play station odası, resim atölyesi, çocuk oyun alanları ve yürüyüş parkurları vs. bazı  sosyal tesisleri arasında yer alıyor.

Özdiker Corona projesi 2018’in Mayıs ayında teslim edilmesi planlanıyor, projenin tamamlanmasından sonra konut sakinlerine yüzde 20 civarında prim getireceği tahmin ediliyor.

Konut fiyatları 255 bin TL den başlıyor. Şirketin, kısa vadede uygulanacak olan yüzde 14 indirim, kişiye özel ödeme koşulları hazırlanıyor,ayrıca konutlar için bankalardan kredi çekimi de yapılabiliyor.

Telefon: 0530 964 90 90

 

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın